B2B * Magic Truffles * Growboxes

Partnerské obchody

Magic-Grow.Shop: nejlepší growboxes pro Magic Houby si můžete koupit v Magic-Grow.Shop!
Pokud chcete pěstovat Magic Houby sami, můžete je vysušit a vytvořit si vlastní mikrodávkovací tobolky. Jeden velký box na pěstování za méně než 65 EUR včetně dopravy může poskytnout dostatek hub na více než jeden rok mikrodávkování. Pěstování je levné, rychlé a snadné!

dutchmagictruffles.com :Kouzelné lanýže v obvyklých 15g baleních. Pro všechny, kteří si chtějí udělat více práce s mikrodávkami a chtějí vážit denní dávku naváze. Je také možné sušení: 2/3 je voda, takže 1 g čerstvých lanýžů je kolem 0,33 g sušených. Prášek může být smíchán s čajem, kávou nebo použit jako koření.

Pokud byste chtěli prodat kouzelné lanýže nebo growboxes, kontaktujte mě!

Zkontrolujte složku SPAM a do svých e-mailových kontaktů přidejte adresu info@provithor.com

I když je náš mailer nastaven tak, aby vyhovoval obvyklému e-mailovému standardu, někteří odesílatelé naše zprávy odmítají kvůli „content-check“, který ji označí jako SPAM. Dalo by se to nazvat cenzurou, ale většina lidí s tím souhlasí, protože se nechtějí obtěžovat SPAMem.

To na druhé straně znamená, že uživatelé si musí být vědomi toho, že jejich souhlas s cenzurováním e-mailů kvůli jejich obsahu znamená další práci pro e-maily, které jsou oceněny a požadovány. Nejúčinnějším krokem je přidání info@provithor.com do vašeho seznamu kontaktů. Když tak učiníte, mailer povolí všechny zprávy pocházející od ProviThor B.V.

Nikdy neposíláme zprávy bez souhlasu příjemce.

Prosím použijte formulář pro odeslání zprávy.