Kontakt

Ahoj, jsem Lilli.

Vždycky jsem se zajímala o výživu a zdraví a když jsem poprvé objevila Thortruffles v zimě 2018, moje nadšení bylo okamžité.

Od listopadu loňského roku je mikrodávkuji každý den.

A Provithor je můj způsob sdílení mé oblíbené zdravé věci se světem. Posílám je z Nizozemska a já osobně se starám o každý jednotlivý krok na cestě, abych zajistila nejvyšší kvalitu.

Žádné další produkty nenabízím, žádné ozdobné blbosti. Jen Thortruffles (Thorovy lanýźe).

V připadě, že byste nám chtěli něco říci nebo se chcete stát prodejcem nebo obchodním zástupcem ProviThor B.V. prosím použijte kontaktní formulář.

Zkontrolujte složku SPAM a do svých e-mailových kontaktů přidejte adresu info@provithor.com

I když je náš mailer nastaven tak, aby vyhovoval obvyklému e-mailovému standardu, někteří odesílatelé naše zprávy odmítají kvůli „content-check“, který ji označí jako SPAM. Dalo by se to nazvat cenzurou, ale většina lidí s tím souhlasí, protože se nechtějí obtěžovat SPAMem.

To na druhé straně znamená, že uživatelé si musí být vědomi toho, že jejich souhlas s cenzurováním e-mailů kvůli jejich obsahu znamená další práci pro e-maily, které jsou oceněny a požadovány. Nejúčinnějším krokem je přidání info@provithor.com do vašeho seznamu kontaktů. Když tak učiníte, mailer povolí všechny zprávy pocházející od ProviThor B.V.

Nikdy neposíláme zprávy bez souhlasu příjemce.

Prosím použijte formulář pro odeslání zprávy.