THOROVY LANÝŽE

Co jsou Thortruffles (Thorovy lanýźe) pro mikrodávkování Psilocybinem?

Thortruffles jsou speciální typ sklerotie (“Magic Truffles”) z Nizozemska, která přirozeně obsahuje konstantní dávky Psilocybinu. Po sklizni jsou jednoduše umyté, zabalené a poté distribuovány skrs Provithor B.V.

Mycelium produkuje podzemní sklerotii, kdykoli faktory prostředí buď signalizují časnou zimu nebo když je v substrátu příliš mnoho vody. Organismus potom ukládá živiny do těsných knoflíků buněk, aby se zvýšila šance na přežití.

V neposlední řadě produkuje kyselinu, která se chrání před bakteriemi a jinými přírodními nepřáteli. Psilocybin je přírodní sůl kyseliny fosforečné.

Jaký je nejlepší způsob, jak je jíst?

Thortruffle jsou po odeslání čerstvé, ale během přepravy zasychají. Jakmile jsou suché, jsou docela tvrdé a žvýkací, s ořechovou příchutí. Mohou a v ideálním případě by se měly polykat celé s vodou, protože to je nejlepší způsob, jak zajistit pomalé uvolňování jejich účinné látky.

Denní dávka je jedna lžíce (lžíce je v ceně) a denní čas spotřeby je libovolný. Rádi je každý den snídáme.

Pokud se cítíte dobrodružně, zamíchejte je do smoothie nebo cereálií, ale vyhněte se žáru, protože by to poškodilo jejich strukturu. Opět platí, že čím méně budete žvýkat, tím pomalejší uvolnění – to je „retardační efekt“.